piątek, 17 maja 2013

KONKURS "STYLOWY WROCŁAW i FASHION.WP.PL"


Konkurs "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL" jest kierowany do wszystkich miłośników mody, którzy mają ochotę przedstawić własne spojrzenie na wiosenno-letnie trendy. Chętni do udziału w zabawie muszą przygotować autorską stylizację pod hasłem "Letni spacer", którą zaprezentują na własnej sylwetce i uwiecznią na fotografii. Zdjęcie należy przesłać na adres konkurs@fashionmeeting.pl termin zgłoszeń upływa 20 maja. W konkursie mogą wziąć udział osoby z całej Polski, a zdjęcia nie muszą być wykonane we Wrocławiu.
Na podstawie fotografii, konkursowe jury wybierze autorów 20 najlepszych stylizacji, którzy przejdą do ćwierćfinału i zaprezentują swoje stroje na profesjonalnym wybiegu podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting (16 czerwca). Nagrodą w plebiscycie internetowym na stronach Wirtualnej Polski będzie smartfon. W stylowej rywalizacji udział weźmie w sumie 30 uczestników – 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas Wrocław Fashion Meeting. Po zaprezentowaniu strojów na wybiegu przed jury do kolejnego etapu konkursu przejdzie 10 półfinalistów, a w finale zmierzy się najlepsza trójka finalistów. Na zwycięzcę stylowej rywalizacji czeka atrakcyjna nagroda – modny rower Electra ufundowany przez dystrybutora marki, będącego głównym sponsorem konkursu. Nagrodami dla finalistów będą bony wartościowe o nominale 400 zł każdy, które ufunduje marka KAZAR, dla półfinalistów kosmetyki od firmy Bielenda.
Zapraszamy do udziału w Konkursie oraz  we Wrocław Fashion Meeting, podczas którego, swoje kolekcje zaprezentuje ponad 25 projektantów mody, między innymi:  Michał Starost, Joanna Hawrot, Le-Gia, Lewanowicz, Katarzyna Kmiecik i inni o których przeczytacie na stronie http://wroclawfashionmeeting.pl/pokaz.html. Pokazy mody to nie wszystko,  będzie można zrobić unikalne zakupy u blisko 100 artystów i projektantów http://wroclawfashionmeeting.pl/wystawcy.html

10 komentarzy:

 1. całkiem fajny event się szykuje ! zazdroszczę :P

  cudownego weekendu !

  OdpowiedzUsuń
 2. uuuu interesting! :)

  xoxo
  Urszula
  www.fashfab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. no to nie pozostaje nic innego tylko się zgłosić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kurcze całkiem fajny konkurs!! może się odważę, a Tobie życzę powodzenia, bo zakładam, że uczestniczysz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. very very nice!!:)

  www.borsadimarypoppins.com

  OdpowiedzUsuń
 6. super! :)
  Obserwujemy? Ja już :d

  OdpowiedzUsuń